KONST / Litografier / Färglitografi 15229445
nr 1522 9445
Anders Appelqvist
(f. 1958), Sverige
Signerad, numrerad 148/250. Färglitografi, bildmått: 85x54 cm, yttermått inklusive ram: 105x73 cm
Anders Appelqvist, svensk målare född i Västerås 1958.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 20 februari 2023
kl 20:29:40
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
Anders Appelqvist
Läs mer om Anders Appelqvist